0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار پاسور پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Argentina Liga Profesional
Boca Juniors
۱
۲
Union Santa Fe
Finished
۰۵:۰۰
Banfield
۱
۱
Barracas Central
Finished
۰۲:۳۰
Rosario Central
۰
۱
Gimnasia y Esgrima La Plata
Finished
۰۲:۳۰
  Japan J League
Kawasaki Frontale
۱
۰
Jubilo Iwata
inprogress
۱۴:۳۰
Yokohama F Marinos
۴
۰
Kashiwa Reysol
Finished
۱۱:۳۰
Avispa Fukuoka
۱
۳
Sanfrecce Hiroshima
Finished
۱۴:۰۰
  Peru Primera Division
Utc de Cajamarca
۱
۲
Carlos A. Mannucci
Finished
۰۱:۰۰
FBC Melgar Arequipa
۱
۰
Atletico Grau
Finished
۰۴:۳۰
  Brazil Serie B
CR Vasco da Gama RJ
۳
۰
Operario PR
Finished
۰۲:۳۰
Londrina EC
۳
۱
Guarani FC De Campinas
Finished
۰۲:۳۰
  Iceland 1. Deild
Afturelding Mosfellsbaer
۴
۱
Thor Akureyri
Finished
۰۱:۰۰
  United States MLS
FC Cincinnati
۱
۰
Orlando City SC
Finished
۰۴:۰۰
  Republic of Korea K-League 1
FC Seoul
۱
۰
Incheon United FC
inprogress
۱۵:۳۰
Suwon City
۳
۰
Suwon Samsung Bluewings
inprogress
۱۴:۳۰
Jeonbuk Hyundai Motors FC
۱
۱
Daegu FC
Finished
۱۳:۳۰
  United States USL Championship
Colorado Springs Switchbacks FC
۰
۱
San Antonio FC
Finished
۰۵:۳۰
Las Vegas Lights
۳
۲
Phoenix Rising
Finished
۰۷:۰۰
  China Super League
Cangzhou Mighty Lions FC
۱
۱
Beijing Guoan FC
Finished
۱۳:۰۰
Zhejiang Lucheng Greentown
۰
۰
Shandong Luneng
inprogress
۱۶:۰۰
Tianjin Teda
۱
۰
Meizhou Hakka
inprogress
۱۶:۰۰
Wuhan Yangtze River
۰
۱
Shanghai SIPG
inprogress
۱۶:۰۰
  Argentina Primera B Nacional
Quilmes Atletico Club
۰
۰
Gimnasia Mendoza
Finished
۰۳:۳۰
Instituto de Cordoba
۱
۰
CA Estudiantes Caseros
Finished
۰۴:۳۰
  Europe UEFA Champions League Qualification
Inter Club d'Escaldes
۰
۱
Vikingur Reykjavik
Finished
۰۰:۰۰
  Japan J2 League
Vegalta Sendai
۱
۱
Montedio Yamagata
Finished
۱۱:۳۰
V-Varen Nagasaki
۰
۰
Blaublitz Akita
inprogress
۱۴:۳۰
Roasso Kumamoto
۱
۲
Oita Trinita
inprogress
۱۴:۳۰
Mito HollyHock
۱
۱
Fagiano Okayama
Finished
۱۳:۳۰
  Norway 3. Division avd. 2
Raufoss 2
۰
۰
Spjelkavik
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Paraguay Division Intermedia
Deportivo Santani
۰
۴
Rubio nu
Finished
۰۱:۳۰
Sportivo Luqueno
۱
۲
Sportivo San Lorenzo
Finished
۰۳:۴۵
  Tanzania Premier League
Mbeya City
-
-
Young Africans
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Coastal Union
۰
۱
Kagera Sugar
inprogress
۱۵:۳۰
Polisi Tanzania FC
۰
۱
Geita Gold FC
inprogress
۱۵:۳۰
  Chile Copa Chile
CSD San Antonio Unido
۱
۳
Audax Italiano Santiago
Finished
۰۳:۳۰
  Australia Tasmania Championship
Beachside FC
۰
۱
Metro Claremont
Finished
۰۹:۰۰
Tasmania University SC
۳
۲
South Hobart Reserves
Finished
۰۹:۰۰
New Town Eagles
۳
۱
Clarence Zebras Reserves
Finished
۱۳:۰۰
Taroona
۳
۰
Glenorchy Knights Reserves
Finished
۰۶:۳۰
Northern Rangers FC
۴
۰
Burnie United
Finished
۰۹:۰۰
Hobart United
۶
۱
Olympia FC Warriors Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Launceston United
۶
۰
Riverside Olympic Reserves
Finished
۱۰:۳۰
Ulverstone
۳
۳
Somerset
Finished
۱۰:۴۵
  World Friendly Club Matches
Jagiellonia Bialystok SSA
۱
۰
Warta Poznan
Finished
۱۳:۳۰
FC Slovacko
۲
۰
FK AS Trencin
Finished
۱۳:۳۰
SSA Korona Kolporter Kielce
۰
۱
Skra Czestochowa
inprogress
۱۴:۳۰
MSK Zilina
۳
۰
MFK Karvina
Finished
۱۳:۳۰
Paksi FC
۳
۲
BFC Siofok
Finished
۱۳:۳۰
KS Ruch Chorzow
۳
۰
OKS Odra Opole
Finished
۱۳:۳۰
Slask Wroclaw II
۱
۰
GKS Jastrzebie
inprogress
۱۴:۳۰
Gornik Leczna
۳
۲
Pogon Siedlce
inprogress
۱۴:۳۰
FK Humenne
۱
۱
Tatran Presov
Finished
۱۳:۰۰
SC Austria Lustenau
۰
۴
FC Wil 1900
Finished
۱۳:۰۰
GKS Dospel Katowice
۱
۰
Gornik Polkowice
Finished
۱۴:۳۰
Stomil Olsztyn
۲
۰
Radunia Stezyca
inprogress
۱۴:۳۰
Widzew Lodz
۱
۱
GKS 71 Tychy
inprogress
۱۴:۳۰
MFK Kosice
۲
۰
FK Slavoj Trebisov
Finished
۱۳:۰۰
Chindia Targoviste
۰
۰
CS Dacia Mioveni
Finished
۱۳:۰۰
AC Sparta Praha
۲
۱
AC Dukla Praha
Finished
۱۳:۳۰
Trinec
۰
۳
FC Dukla Banská Bystrica
Finished
۱۳:۳۰
FK Teplice
۲
۰
FK Usti nad Labem
Finished
۱۳:۳۰
SK Lisen
۰
۲
MFK Skalica
Finished
۱۳:۳۰
Arka Gdynia
۱
۳
Olimpia Elblag
Finished
۱۳:۳۰
TS Wisla Krakow
۲
۰
Stal Mielec
Finished
۱۴:۰۰
FK Pribram
۱
۵
FC Hradec Kralove
inprogress
۱۴:۳۰
Wuppertaler SV Borussia
۰
۱
VfL Bochum
inprogress
۱۵:۳۰
AS Monaco
۱
۰
Cercle Brugge KSV
Finished
۱۲:۳۰
PFK Botev Vratsa
۲
۱
PFC Minyor Pernik
Finished
۱۲:۳۰
LKS Lodz
۰
۱
Stal Rzeszow
Finished
۱۳:۰۰
Zaglebie Sosnowiec SSA
۰
۱
Podbeskidzie Bielsko-Biala
Finished
۱۳:۳۰
Lechia Gdansk
۶
۳
Wisla Plock
Finished
۱۳:۳۰
Chrobry Glogow
۰
۰
KKS 1925 Kalisz
inprogress
۱۴:۳۰
VSG Altglienicke
۱
۰
Hertha BSC Berlin II
inprogress
۱۵:۳۰
Hannover 96
۱
۱
FSV Duisburg
inprogress
۱۵:۳۰
AGF Aarhus
-
-
AaB Aalborg
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Podbrezova
-
-
FC Zbrojovka Brno
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
FC Midtjylland
-
-
OB Odense
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
TSV 1860 Munchen
-
-
Karlsruher SC
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Brondby I.F.
-
-
Hvidovre IF
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Termalica BB Nieciecza
۰
۰
Tatran Liptovsky Mikulas
inprogress
۱۹:۰۰
  Japan J3 League
Ehime FC
۱
۰
Kagoshima United
inprogress
۱۴:۳۰
Gainare Tottori
۲
۲
SC Sagamihara
Finished
۱۴:۰۰
Kataller Toyama
۱
۰
Nagano Parceiro
inprogress
۱۳:۳۰
Yokohama S.C.C
۰
۳
Fujieda MYFC
Finished
۱۲:۳۰
  Australia NPL Capital Territory
Cooma Tigers
۱
۳
West Canberra Wanderers FC
Finished
۰۹:۳۰
O'Connor Knights
۰
۲
Monaro Panthers FC
Finished
۰۹:۳۰
Belconnen United
۲
۲
Canberra Olympic
Finished
۰۹:۳۰
  United States MLS Next Pro League
Vancouver Whitecaps II
۲
۳
San Jose Earthquakes II
Finished
۰۶:۳۰
Rochester New York FC
۰
۰
Columbus Crew II
Finished
۰۳:۳۰
  Australia NPL Victoria U21
Port Melbourne U21
۰
۱
Oakleigh Cannons U21
Finished
۱۴:۰۰
Avondale Heights U21
۱
۰
Eastern Lions SC U21
Finished
۰۶:۴۵
Melbourne Knights U21
۱
۱
St. Albans Saints U21
Finished
۰۹:۳۰
South Melbourne U21
۷
۱
Green Gully U21
Finished
۰۷:۴۵
Altona Magic U21
۱
۳
Heidelberg United U21
Finished
۱۰:۳۰
Dandenong City SC U21
۳
۲
Dandenong Thunder U21
Finished
۰۹:۰۰
Avondale FC U21
۱
۰
Eastern Lions SC U21
Finished
۰۶:۵۰
  United States USL League Two
Real Central New Jersey
۳
۲
FC Lehigh Valley United
Finished
۰۳:۳۰
Charlotte Eagles
۱
۱
West Virginia United
Finished
۰۳:۳۰
Ocean City Noreasters
۱
۱
Reading United AC
Finished
۰۳:۳۰
North Carolina Fusion U23
۳
۰
Charlotte Independence II
Finished
۰۴:۰۰
  Brazil Serie A
Internacional RS
۳
۰
Coritiba FBC
Finished
۰۵:۰۰
  Japan J4 League
Honda Lock
۰
۱
Tiamo Hirakata
Finished
۰۸:۳۰
Yokogawa Musashino
۰
۳
Honda F.C.
Finished
۱۰:۳۰
Reinmeer Aomori
۰
۰
Kochi United SC
Finished
۰۸:۳۰
  Republic of Korea K-4 League
Daegu FC Reserves
۱
۳
Jeonbuk Motors II
Finished
۱۲:۳۰
Jeonju Citizen
۰
۱
Daejeon Hana Citizen II
Finished
۱۱:۳۰
Chungju Citizen
۳
۰
Jinju Citizen FC
Finished
۱۱:۳۰
Pyeongtaek Citizen FC
۰
۴
Chuncheon FC
inprogress
۱۴:۳۰
Gangwon FC Reserves
۲
۰
Seoul United
Finished
۱۲:۳۰
  Cambodia Premier League
Naga World FC
۱
۰
Boeung Ket FC
Finished
۱۳:۱۵
Kirivong Sok Sen Chey
۱
۴
Preah Khan Reach Svay Rieng
Finished
۱۳:۱۵
  Republic of Korea K-League 2
FC Anyang
۰
۰
Seoul E-Land FC
inprogress
۱۵:۳۰
Chungnam Asan
۳
۱
Ansan Greeners
Finished
۱۳:۳۰
  Australia Queensland Premier League 3
Toowong
۰
۱
Acacia Ridge
Finished
۱۳:۳۰
Bayside United
۴
۱
Univ. Queensland
Finished
۱۲:۳۰
Palm Beach Sharks
۲
۱
Kingscliff District FC
Finished
۱۲:۳۰
Mount Gravatt Hawks
۰
۴
Newmarket
Finished
۱۲:۳۰
The Lakes
۶
۳
Western Spirit
Finished
۱۲:۳۰
Broadbeach United
۴
۰
Runaway Bay Green
Finished
۱۲:۳۰
Tallebudgera Valley FC
۰
۲
Southport Warriors
Finished
۱۲:۳۰
  Kazakhstan 1. Division
FC Okzhetpes
۲
۰
FK Igilik
inprogress
۱۵:۳۰
FK Kyran
۶
۱
FC Astana Reserves
inprogress
۱۴:۳۰
  Australia NPL Western Australia
Stirling Lions
۰
۰
Balcatta
Finished
۱۳:۳۰
Inglewood United
۱
۰
Perth RedStar FC
Finished
۱۱:۳۰
Bayswater City
۱
۱
Cockburn City
Finished
۱۱:۳۰
Floreat Athena
۴
۰
Perth Glory Youth
Finished
۱۱:۳۰
Armadale
۰
۵
Perth
Finished
۱۱:۳۰
Gwelup Croatia SC
۱
۴
Sorrento SC
Finished
۱۱:۳۰
  New Zealand Northern Premier League
Manukau United
۶
۰
North Shore United
Finished
۰۷:۳۰
Auckland City
۲
۰
Hamilton Wanderers AFC
Finished
۰۷:۳۰
  Republic of Korea K3 - League
Dangjin Citizen FC
۰
۳
Ulsan Citizen
Finished
۱۱:۳۰
Cheongju City FC
۰
۰
Siheung Citizen
inprogress
۱۴:۳۰
Pocheon Citizens FC
۲
۲
Paju Citizen FC
Finished
۱۲:۳۰
  Australia NPL Northern New South Wales
Charlestown Azzurri
۱
۱
Cooks Hill United
Finished
۰۸:۳۰
Edgeworth Eagles
۱
۲
Broadmeadow Magic
Finished
۰۸:۳۰
  Australia Capital Territory U23
Cooma Tigers U23
۳
۱
West Canberra Wanderers FC U23
Finished
۰۷:۱۵
O'Connor Knights U23
۲
۱
Monaro Panthers U23
Finished
۰۷:۱۵
Belconnen United U23
۳
۰
Canberra Olympic U23
Finished
۰۷:۰۰
  Australia NPL New South Wales
Wollongong Wolves FC
۱
۱
Manly United FC
Finished
۱۲:۳۰
Marconi Stallions
۱
۱
Mt Druitt Town Rangers
Finished
۱۳:۳۰
Apia Leichhardt Tigers
۱
۱
Sydney FC U21
Finished
۱۲:۰۰
  Estonia Esiliiga
FCI Levadia Tallinn U21
-
-
Ida-Virumaa FC Alliance
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Australia Northern NSW Premier League Women
Adamstown Rosebud (W)
۱
۳
Newcastle Olympic (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Australia New South Wales League One
Mounties Wanderers
۰
۵
SD Raiders FC
Finished
۱۳:۳۰
Blacktown Spartans
۴
۲
Hills United Brumbies
Finished
۱۳:۳۰
St George City FA
۴
۱
St. George Saints
Finished
۱۲:۳۰
Bonnyrigg White Eagles
۰
۱
NWS Spirit
Finished
۱۳:۳۰
Northern Tigers
۱
۱
Western Sydney Wanderers NPL
Finished
۱۳:۳۰
  Vietnam V-League 2
BHTS Quang Nam
۱
۲
XSKT Can Tho
inprogress
۱۴:۳۰
Sanna Khanh Hoa
۲
۰
Long An
inprogress
۱۴:۳۰
Ba Ria Vung Tau FC
۰
۰
Tuan Tu Phu Tho
inprogress
۱۵:۳۰
  China League One
Qingdao Youth Island
۰
۰
Zibo Cuju
Finished
۱۲:۳۰
  Australia NSW Premier League Youth
Marconi Stallions U20
۲
۳
Mt Druitt Town Rangers U20
Finished
۱۱:۱۵
Wollongong Wolves FC U20
۴
۲
Manly United FC U20
Finished
۱۰:۳۰
Blacktown Spartans U20
۱
۱
Hills United FC U20
Finished
۱۱:۳۰
APIA Leichhardt Tigers U20
۱
۴
Sydney FC U20
Finished
۱۴:۰۰
  Australia NPL Victoria 2
Langwarrin SC
۱
۱
Bulleen Lions
Finished
۰۹:۳۰
Brunswick City
۱
۱
Pascoe Vale SC
Finished
۰۹:۳۰
Manningham United Blues
۲
۱
Werribee City
Finished
۰۹:۳۰
Goulburn Valley Suns
۱
۵
North Geelong Warriors
Finished
۱۰:۳۰
  Australia NPL Youth Western Australia
Inglewood United U20
۳
۳
Perth RedStar U20
Finished
۰۹:۳۰
Bayswater City U20
۳
۳
Cockburn City U20
Finished
۰۹:۳۰
Stirling Macedonia U20
۱
۰
Balcatta U20
Finished
۱۱:۳۰
Armadale U20
۲
۷
Perth U20
Finished
۰۹:۳۰
Gwelup Croatia U20
۲
۶
Sorrento U20
Finished
۰۹:۳۰
  United States NPSL
Alexandria Reds
۲
۳
Virginia Beach United
Finished
۰۳:۳۰
Cleveland SC
۱
۲
Pittsburgh Hotspurs
Finished
۰۳:۳۰
SC Brave Lions
۱
۲
Crossfire Redmond
Finished
۰۵:۳۰
  Australia NPL Victoria
Port Melbourne Sharks SC
۱
۳
Oakleigh Cannons
Finished
۱۲:۰۰
Altona Magic
۰
۱
Heidelberg United
Finished
۱۲:۳۰
Avondale FC
۵
۱
Eastern Lions
Finished
۰۹:۳۰
Dandenong City
۱
۳
Dandenong Thunder SC
Finished
۱۱:۱۵
  Australia NPL Queensland
Peninsula Power
۳
۲
Sunshine Coast Wanderers
Finished
۱۰:۳۰
Logan Lightning
۰
۰
Brisbane Roar NPL
Finished
۱۳:۰۰
Brisbane City
۱
۱
Brisbane Olympic FC
Finished
۱۲:۰۰
Moreton Bay United
۶
۰
Gold Coast United
Finished
۱۳:۰۰
  Singapore Premier League
Young Lions
۰
۱
Balestier Khalsa FC
Finished
۱۴:۰۰
  Australia NPL Queensland Women
Lions FC (W)
۷
۱
Moreton Bay United (W)
Finished
۱۳:۳۰
Virginia United SC (W)
۱
۱
The Gap NPL (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Australia NPL South Australia
Cumberland United
۰
۳
White City Woodville
Finished
۱۰:۰۰
Croydon Kings
۲
۲
Adelaide United U21
inprogress
۱۴:۴۵
Adelaide Comets
۲
۰
South Adelaide
Finished
۱۰:۰۰
Sturt Lions
۲
۲
Adelaide Olympic
Finished
۱۰:۰۰
Adelaide City
۰
۱
North Eastern Metro Stars
Finished
۱۲:۰۰
  Mexico Liga de Expansion
Mineros De Zacatecas
۱
۰
Celaya
Finished
۰۶:۳۵
  United States WPSL
Indios Denver (W)
۱
۳
Colorado Pride (W)
Finished
۰۵:۳۰
Utah Surf SC (W)
۱
۳
La Roca FC (W)
Finished
۰۵:۳۰
Chicago KICS (W)
۲
۱
Midwest Select SA Muskrats (W)
Finished
۰۴:۳۰
SA Corinthians FC (W)
۰
۰
Lonestar SC (W)
Finished
۰۴:۳۰
San Ramon FC (W)
۳
۱
Academica SC (W)
Finished
۰۶:۳۰
  Australia Northern NSW Reserves League
Edgeworth Eagles Reserves
۳
۱
Broadmeadow Magic Reserves
Finished
۰۶:۳۰
Charlestown Azzurri Reserves
۰
۳
Cooks Hill United FC Reserve
Finished
۰۶:۳۰
  Australia South Australia State League 1 Reserves
Modbury Jets Reserves
۱
۲
Adelaide Raiders Reserves
Finished
۰۷:۴۵
Adelaide Blue Eagles Reserves
۱
۱
Para Hills Knights Reserves
Finished
۰۷:۴۵
Adelaide Hills Hawks SC Reserves
۱
۲
Adelaide Victory Reserves
Finished
۰۷:۴۵
Port Adelaide Pirates Reserves
۲
۴
West Adelaide Reserves
Finished
۰۷:۴۵
Adelaide University SC Reserves
۲
۲
Eastern United Reserves
Finished
۰۷:۴۵
Fulham United Reserves
۱
۵
Playford City Patriots Reserves
Finished
۰۷:۴۵
  Australia NPL Tasmania
Glenorchy Knights
۴
۰
Clarence Zebras
Finished
۰۹:۰۰
Launceston City
۱
۲
Devonport City
Finished
۱۱:۰۰
Olympia FC Warriors
۴
۰
Riverside Olympic
Finished
۱۰:۳۰
  Australia NPL Victoria Women
Bayside Utd (W)
۰
۴
Alamein FC (W)
Finished
۱۰:۰۰
Calder Utd SC (W)
۳
۰
South Melbourne (W)
Finished
۰۹:۳۰
  Australia South Australia State League 1
Fulham United FC
۴
۰
Playford Patriots
Finished
۱۰:۰۰
Port Adelaide Pirates
۱
۵
West Adelaide
Finished
۱۰:۰۰
Modbury Jets
۵
۱
Adelaide Croatia Raiders
Finished
۱۰:۰۰
Adelaide University
۰
۱
Eastern United
Finished
۱۰:۰۰
Adelaide Hills Hawks SC
۰
۰
Adelaide Victory
Finished
۱۰:۰۰
Adelaide Blue Eagles
۴
۱
Para Hills Knights
Finished
۱۰:۰۰
  Australia FNT Darwin Premier League
Hellenic Athletic Club
۲
۱
Darwin Hearts
Finished
۱۱:۰۰
Casuarina FC
۱
۲
Mindil Aces
inprogress
۱۵:۰۰
  Australia Western Australia State League 1
Fremantle City FC
۰
۲
Mandurah City
Finished
۱۱:۳۰
Quinns FC
۰
۲
Dianella White Eagles
Finished
۱۱:۳۰
Rockingham City
۲
۰
UWA Nedlands
Finished
۱۱:۳۰
Western Knights SC
۲
۱
Joondalup United
Finished
۱۱:۳۰
Murdoch University Melville
۲
۰
Forrestfield United
Finished
۱۱:۳۰
Subiaco AFC
۱
۶
Kingsway Olympic
Finished
۱۱:۳۰
  Australia Queensland Premier League 2
Grange Thistle SC
۲
۰
Magic United TFA
Finished
۱۴:۰۰
Brisbane Wynnum Wolves FC
۰
۳
Surfers Paradise
Finished
۱۲:۴۵
Virginia United
۱
۳
Albany Creek
Finished
۱۳:۴۵
  Norway 3. Division avd. 1
IL Sandviken
۰
۱
Nordstrand
inprogress
۱۴:۳۰
Froya
۳
۰
Grei
inprogress
۱۵:۰۰
  Norway 3. Division avd. 5
Steinkjer
-
-
Kolstad
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Australia Queensland Premier League
Sunshine Coast Fire
۱
۴
Magpies Crusaders United
Finished
۱۲:۳۰
Southside Eagles
۲
۱
Caboolture
Finished
۱۲:۳۰
  Australia South Australia Cup Women
Adelaide University Reserves (W)
۰
۶
West Torrens Birkalla SC (W)
Finished
۰۷:۰۰
Metro United (W)
۱
۴
Adelaide City (W)
Finished
۰۹:۰۰
  Australia Tasmania Super League Women
Launceston United (W)
۱
۱
Devonport Strikers (W)
Finished
۰۸:۳۰
Taroona (W)
۰
۸
Clarence Zebras (W)
Finished
۰۹:۰۰
  Australia Victoria State League 1
Fitzroy City
۳
۰
Mazenod Victory
Finished
۱۲:۴۵
Beaumaris
۱
۲
South Springvale
Finished
۱۳:۳۰
  Indonesia President's Cup
Barito Putra
۱
۱
Madura FC
Finished
۱۳:۳۰
  Singapore NFL Division 1
Katong FC
۱
۲
Project Vaults Oxley SC
Finished
۱۳:۳۰
Yishun Sentek Mariners FC
۱
۰
Singapore Khalsa Association
inprogress
۱۵:۳۰
  Malaysia Liga M3
Respect FC
۰
۱
Bukit Tambun FC
Finished
۱۳:۱۵
Kijang Rangers FC
۲
۰
Real Chukai
Finished
۱۳:۱۵
Tok Janggut Warriors
۰
۲
Harini KS FC
Finished
۱۳:۱۵
  Norway 2. Division Group 1
Strommen IF
۰
۰
Staal Jørpeland
inprogress
۱۵:۳۰
  Mongolia Premier League
Khaan Khuns Erchim
۳
۳
FC Selenge Press Falcons
Finished
۱۲:۳۰
  Australia NPL Victoria 3
North Sunshine Eagles
۲
۲
Whittlesea Ranges
Finished
۰۹:۳۰
Melbourne Victory U21
۲
۱
Springvale White Eagles
Finished
۰۹:۳۰
Ballarat City
۰
۴
Melbourne City NPL
Finished
۰۹:۳۰
Geelong SC
۰
۱
Nunawading City
Finished
۱۲:۳۰
  Australia NPL Youth Queensland
Peninsula Power U23
۲
۰
Sunshine Coast Wanderers U23
Finished
۰۷:۰۰
Western Pride FC U23
۳
۱
SWQ Thunder U23
Finished
۰۹:۳۰
Brisbane City U23
۱
۲
Brisbane Olympic U23
Finished
۰۹:۴۵
Southside Eagles U23
۱
۱
Caboolture FC U23
Finished
۱۰:۱۵
Moreton Bay Utd U23
۲
۰
Gold Coast United U23
inprogress
۱۰:۴۵
Logan Lightning U23
۱
۱
Brisbane Roar U23
Finished
۱۰:۴۵
  Ecuador Copa Ecuador
Deportivo Aampetra
۰
۰
Universidad Catolica Quito
Cancelled
۰۴:۳۰
CA Samborondon
۰
۲
Independiente Del Valle
Finished
۰۱:۰۰
  United States USL Women
Minnesota Aurora FC (W)
۳
۱
Chicago Dutch Lions (W)
Finished
۰۴:۳۰
Calgary Foothills FC (W)
۳
۲
Santa Clarita Blue Heat (W)
Finished
۰۵:۳۰
  Australia Queensland Premier League Women
Virginia United SC (W)
۱
۱
The Gap FC (W)
Finished
۱۱:۳۰
Peninsula Power (W)
۲
۲
Mitchelton (W)
Finished
۱۲:۴۵
SWQ Thunder (W)
۰
۳
Brisbane City (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Bhutan Premier League
Paro Rinpung
۰
۱
Friends United FC
inprogress
۱۵:۳۰
  Malaysia Super League
Negeri Sembilan
-
-
Pahang
بازی شروع نشده است
۱۶:۴۵
  Belarus Premier League
FC Isloch Minsk Raion
-
-
FC Gomel
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Norway 3. Division avd. 3
IL Brodd
-
-
Djerv 1919
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Kazakhstan 2nd League
Tobol Kostanay Reserves
۲
۲
FC Shakhtyor Karagandy Reserves
inprogress
۱۵:۳۰
  Australia South Australia Premier League Reserves
Adelaide City Reserves
۲
۲
Metro Stars Reserves
Finished
۰۹:۴۵
  Lithuania II Lyga
Ateitis Vilnius
۰
۰
FK Dziugas Telsiai II
inprogress
۱۴:۳۰
  Australia Western Australia Premier League Women
Murdoch University Melville FC (W)
۰
۲
Perth Redstar FC (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Australia Victoria NPL 2 Youth
Langwarrin U21
۱
۳
Bulleen Lions U21
Finished
۰۷:۰۰
Goulburn Valley Suns U21
۳
۱
North Geelong U21
Finished
۰۸:۳۰
Manningham United Blues U21
۲
۲
Werribee City U21
Finished
۰۹:۳۰
Brunswick City SC U21
۱
۲
Pascoe Vale U21
Finished
۰۹:۳۰
  Iceland 4. Deild
Lettir
۳
۵
Berserkir
Finished
۰۰:۳۰
  Mauritania Division 1
ASC Tidjikja
۱
۱
ASC Garde Nationale
Finished
۰۰:۱۵
  Netherlands Tweede Divisie
GVVV Veenendaal
-
-
Kozakken Boys
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید